הרמת מצח עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

הרמת מצח

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית, קיימות כיום טכניקות מתקדמות עם תוצאות מרשימות וגם הצלקות קטנות ומוסתרות על ידי השיער.

בתהליך ההתבגרות גמישותו של העור יורדת והמצח הופך מקומט ונפול, במקביל מופיעה צניחה של הגבות וקמטים בצדי העיניים, מה שמקנה מראה עייף, עצבני ודואג. כשמתבגרים השומן הטבעי שנמצא מעל העפעף אובד וכתוצאה מכך הגבה נופלת.

למי מתאים ניתוח להרמת מצח וגבות?

ניתוח הרמת המצח והגבות נותן מענה לחלק העליון של הפנים, מתאים לנשים וגברים בגילאי 50 ומעלה המעוניינים במראה צעיר ומתוח לצד פתיחת אזור העיניים. להשלמת מראה אופטימלי ניתן לשלב ניתוח עפעפיים.

למי לא מתאים ניתוח להרמת מצח וגבות?

ניתוח הרמת גבות אינו מתאים למועמד עם מצב נפשי לא יציב או ציפיות שאינן מותאמות לתוצאות הצפויות, או מועמד שלא עומד בקריטריונים הפיזיים.

מתיחת פנים - ד"ר סילפן

הליך הניתוח

ישנן כמה שיטות להרמת גבות, בחירת השיטה המועדפת תלויה במינו של המטופל, בגילו, בצמיחת השיער ועוד. לדוגמה:

  • השיטה האנדוסקופית – שיטה מתקדמת לא פולשנית, שמשלבת מכשיר אנדוסקופי, וכוללת ביצוע 3-5 חתכים מזעריים על קו השיער מעל לאוזן. ההתאוששות בשיטה זו מהירה יותר, בערך כשבוע, צפויה נפיחות קלה ונימול באזור החתכים. הצלקות שנותרות קטנות ומוחבאות בשיער וכמעט שאינן נראות.
  • שיטת אמצע המצח – ביצוע חיתוך בחלקו האמצעי של המצח, באזור אחד הקפלים הטבעיים של המצח. תהליך ההחלמה לאחר הניתוח בשיטה זו ארוך יותר, צפויים שטפי דם ונפיחות בעפעפיים בשבוע-שבועיים הראשונים, לאחר התמוססות התפרים תישאר צלקת באזור המצח.
  • השיטה ה pre-trichial – ביצוע חיתוך עדין של כ-2 מ"מ מאחורי קו השיער בצורה אורכית. הסרת עודפי העור מתבצעת דרך חתכים לאורך קו השיער. לאחר הניתוח ייתכנו בצקות ונפיחות אשר תרד לאחר שבוע-שבועיים.
  • השיטה הישירה – ביצוע חתך סמוך לקו השיער והסרת עודפי העור. המנתח יסגור את החתך בתפרים רגילים או נמסים. צפויה נפיחות וסימנים כחולים שירדו לאחר שבוע –שבועיים. בסופו של ההחלמה תישאר צלקת קטנה סמוך לקו השיער.

הליך הניתוח להרמת גבות מתבצע בהרדמה מלאה, לאחר הניתוח יאושפז המנותח למספר שעות לצרכי מעקב והתאוששות.

הסיכונים בניתוח הרמת מצח וגבות

כמו בכל ניתוח קיימים סיכונים וסיבוכים אפשריים, כמו דימום, ירידה בתחושה באזור החתך, צלקת קלואידית, אי סימטריה בגובה הגבות, נשירה ואי צמיחת שיער באזור החתך ופגיעה בעצב המצח.

במרפאתנו צוות מיומן בראשותו של הפלסטיקאי ד"ר סילפן, נשמח לענות על כל שאלה ולתאם פגישת ייעוץ.

כל מה שרציתם לדעת על ניתוח אף

ד"ר רם סילפן מסביר על ניתוח להצמדת אוזניים בולטות

בסרטון ד"ר סילפן יסביר על ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוח שמיועד לבעלי אוזניים בולטות. אמנם ניתן להסתיר בעזרת תספורות נכונות, אך בהליך פשוט יחסית תוכלי להשיג את החופש ללכת בכל תספורת ולהיחשף ללא בושה. ד"ר סילפן יפרט ויסביר על הליך הניתוח, מי מתאים לניתוח ומהן התועלות של ניתוח זה.

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית 

כתבות אחרונות

ניתוח סנטר לגבר – כל המידע

כל המידע על ניתוח סנטר לגבר הסנטר הנו חלק מרכזי מהפנים ובעל חשיבות רבה על סך הנראות החיצונית. להמשך קריאה מידע ניתוח סנטר לגבר מרכז

שאלות נפוצות

הניתוח יכו להתאים לכל מי שלא מרוצה מצורת המצח שלו, כיום יש כמה שיטות לטיפול והוא נעשה בהרדמה מלאה.

לרוב זמן ההחלמה הממוצע הוא שבועיים אחר ירידת הבצקות. 

מומלץ להמתין כחודש לפחות לאחר ניתוח הרמת מצח.

כמובן לאחר אישור רופא ניתן לטוס ללא דאגה. 

יש להמתין יום עד להרטבת המקום לאחר הניתוח. לאחר מכן יש להמנע מפעילות ספורטיבית ולכלוך המקום. יש להקפיד לשים קומפרסים קרים כדי לעזור למקום להחלים. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן