טיפולי וניתוחי פנים

מרכז תל אביב לכירורגיה
פלסטית מציע מגוון של טיפולים וניתוחי פנים.

טיפולי וניתוחי פנים

מרכז תל אביב לכירורגיה
פלסטית מציע מגוון של טיפולים וניתוחי פנים.

ניתוחי פנים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

ניתוחי פנים הינם הליך כירורגי אסתטי המאפשר ליצור מראה סימטרי והרמוני ולהעלים את סימני הזמן: פגעי שמש ופיגמנטציה, עור נפול וקמטים.  

כיום קיימים חידושים טכנולוגיים רבים וטכניקות חדשניות לניתוחי עיצוב ופיסול הפנים.

קיימים מגוון גורמים המשפיעים על הזדקנות העור: גנטיקה, תזונה, עישון וחשיפה ממושכת לשמש, כמו כן במהלך השנים הולכים ומתמעטים סיבי הקולגן והאלסטין ואיכותם יורדת, וכתוצאה מכך מתחוללים שינויים במרקם של עור הפנים, באיכותו ועוביו, בגמישות ובמתיחות העור.

מטרת ניתוחי הפנים החל ממתיחת פנים, ניתוח אף, סנטר, הרמת עפעפיים, הצמדת אזניים ועד הרמת גבות הן להעניק לך מראה צעיר, טבעי, גמיש ואסתטי ולהגיע לתוצאה המושלמת עבורך.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הפנים לאורך ההיסטוריה

 

ההיסטוריה של ניתוחי פנים החלה לפני אלפי שנים וקיימות אף עדויות מהודו העתיקה לפני הספירה. ניתוחים פנים הפכו לנפוצים במערב במאה ה-16 בעקבות התפרצותה של מחלת העגבת באירופה, מחלה שגורמת לניוון הרקמות הרכות. חולים רבים נאלצו לעבור ניתוח אף על מנת לשחזר את אפם. לקראת סוף המאה ה-19 התפתח תחום הניתוחים הפלסטיים לסמל סטטוס של המעמד העליון והגיע גם ליבשת אמריקה. במאה ה-20 בעקבות התפתחות כלי הנשק והלחימה, פצועים במלחמות נזקקו לניתוחי שיקום ושחזור פנים ושכיחותם של הניתוחים עלתה. כיום ניתוחי פנים שכיחים מאד הן לגברים והן לנשים במגוון גילאים.

טיפולי פנים

ניתוח אף
ניתוח סנטר
הרמת עפעפיים
ניתוח מתיחת פנים
ניתוח הצמדת אוזניים
הרמת גבות
הרמת מצח

ניתוח אף הוא ניתוח מאוד שכיח שלרוב זוכה בסיכויי הצלחה גבוהים, עם זאת, יש לבחור בקפידה את המנתח הפלסטי. למרות שהוא נחשב יחסית ניתוח פשוט, הוא למעשה כלל לא כזה, יש לקחת בחשבון ראייה תלת ממדית, כישרון וניסיון. האף ממרוכז במרכז המפנים שלנו ולכן יש לבצע ניתוח שכזה ביתר זהירות ולקבוע אצל רופא מומחה בתחום.

ניתוח סנטר יכול לשנות את כל המראה הכללי של הפנים. הסנטר ממש יכול להגדיר את אופי הפנים, לדוגמא, סנטר ארוך יכול להפגין עוצמה וסנטר קצר מפגין חולשה. למי מתאים הניתוח? מהן תופעות הלוואי האפשריות? ופרטים נוספים תגלו בתוך העמוד >>

ניתוח עפעפיים הינו ניתוח המיועד לסייע גם ברמה האסתטית וגם ברמה התפקודית. עודפי העור באיזור זה גורמים לתחושת כבדות ועייפות בעיניים ולעיתים מקשים על יכולת הראייה. לכן, ניתוח זה  נחשב לעיתים קרובות כניתוח בריאותי המוכר על ידי חברות הביטוח. למי מתאים הניתוח? מהו משך ההחלמה? תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים? לכל התשובות כנסו לעמוד >>

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שכיח לנשים וגברים והוא מיועד להעלמת קמטים, הידוק עור הפנים, העלמת הסנטר הכפול והחזרת מתאר הפנים למראה צעיר יותר ומתוח. למי מתאים הטיפול? מה חשוב לדעת לפני הטיפול? מהם השיטות הקיימות כיום? לכל התשובות כנסו לעמוד >>

ניתוח הצמדת אוזניים מתאים למי שיש לו אוזניים בולטות. נמצא כי 60% בקרב מבקשי הניתוח הם בעלי רקע משפחתי. ניתוח זה יכול לסייע רבות בשיפור הדימוי העצמי ותחושת הביטחון. למי מתאים הניתוח? ולמי לא? מהו תהליך ההחלמה? ותוך כמה זמן אפשר לחזור לשגרה? לכל התשובות היכנסו לעמוד >>

ניתוח הרמת גבות הינו ניתוח המיועד להחזיר את הגבות למקום הטבעי שלהן. עם הגיל הגבות יכולות לצנוח ולתת מראה עצוב, כועס  או עייף לפנים. תופעה זו יכולה להופיע באזור גיל 50. לרוב ניתוח זה מבוצע יחד עם הרמת עפעפיים. מה הליך הניתוח? למי הוא מתאים?מהן תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים בניתוח? לכל התשובות כנסו לעמוד >>

לעיתים במהלך השנים נוצרים קפלים מרובים באזור המצח, המקנים מראה זקן, עייף, רציני או עצוב גם כשהמצב לא כך! ניתוח הרמת מצח מרים את קפלי העור כאשר נעשה חיתוך באיזור קו השיער ומעניק מראה צעיר ורענן יותר לפנים. לפרטים נוספים כנסו לעמוד >>

מהן ההשפעות הפסיכולוגיות של ניתוחי פנים?

כולנו רוצים להראות יפים יותר, צעירים יותר ולהרגיש מאושרים יותר. במחקרים שבדקו את ההשפעות הפסיכולוגיות של ניתוחי פנים התוצאות הראו על שיפור בדימוי הגוף, בביטחון העצמי ובשביעות הרצון. המטופלים מדווחים שהם מקבלים משוב חיובי ומחמאות מהסביבה, ומתארים השפעה על החיים החברתיים שלהם בעקבות הניתוח.

למי מתאימים ניתוחי פנים?

ניתוחי פנים מתאימים לגברים ונשים המעוניינים במראה אסתטי, צעיר ומחמיא. ישנם ניתוחי פנים שמתאימים כבר מגיל הילדות והנעורים כמו הצמדת אוזניים או ניתוח אף, וישנם ניתוחים כמו ניתוחי מתיחת פנים והרמת עפעפיים שמיועדים למבוגרים בד"כ בגילאי 65-40 המעוניינים להשיג מראה צעיר וחיוני. על מנת להפחית סיכונים אנשים מעשנים יתבקשו להפסיק לעשן כ-3 שבועות לפני ואחרי הניתוח על מנת למנוע סיבוכים. בסיום תהליך ההתאוששות תתקבל התוצאה הסופית של מראה צעיר וטבעי.

אילו סוגי ניתוחי פנים קיימים?

מתיחת פנים (Face Lift)– הליך קוסמטי שבו מתבצעת מתיחה של העור ופיסול הפנים למראה גמיש וצעיר יותר. ניתוח מתיחת פנים מסייע להעלים את פגעי הזמן ולהסתיר סימני הזדקנות. ישנם מספר סוגים של ניתוחי פנים:  הרמת פנים מלאה מלאה, מיני הרמת פנים או הרמה של מרכז הפנים. ניתן לשלב ניתוח מתיחה עם ניתוחי פנים נוספים ומשלימים.

ניתוח אף האף הוא איבר בולט ומרכזי בפנים וכשהוא אינו פרופורציונאלי הוא עשוי להשפיע על מראה הפנים ועל התחושה הכללית. ניתוח אף הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר עם אחוזי הצלחה ושביעות רצון גבוהים.
ניתוחי אף מבוצעים גם משיקולים קוסמטיים וגם משיקולים רפואיים. ניתוח אף מבוצע בהרדמה מקומית וההחלמה מהניתוח אורכת כשבוע לערך.

ניתוח סנטר ניתוח זה מבוצע לעיתים קרובות עם ניתוח אף, בעיקר במקרים של סנטר נסוג,  ומייצר פרופורציות אחרות לפנים. ניתוח סנטר נחשב הליך קוסמטי מהיר שאינו דורש אשפוז ותקופת ההתאוששות קצרה ואורכת מספר ימים. הניתוח כולל החדרת שתל קשיח או שומן ופיסול הסנטר לפי מבנה הפנים ורצון המטופלות.

ניתוח עפעפיים – ניתוח זה מתאים לגברים ונשים הסובלים מעודפי עור באזור העפעפיים. ישנם ניתוחים לעפעפיים העליונות והתחתונות ולשניהם בוזמנית. לנפילת עפעפיים יש היבט אסתטי שמשווה מראה מבוגר  אך גם השפעה על הראייה,  שמתבטאת בצמצום של שדה הראייה. ניתוחי עפעפיים מתבצעים בהרדמה מקומית ותקופת ההתאוששות אורכת כ-10 ימים בממוצע.

ניתוח הצמדת אזניים- אזניים בולטות היא תופעה מולדת וגנטית וקיימת הן אצל בנים והן אצל בנות ופוגעת בדימוי העצמי ולבעיות פסיכולוגיות. ניתוח הצמדת אזניים הוא הליך קוסמטי פשוט ומהיר.
הניתוח מבוצע אצל מבוגרים, נוער וילדים במקרים של חוסר סימטריה בין האוזניים, אוזניים בולטות או בעיות אסתטיות אחרות. מומלץ לבצע את הניתוח כבר בגיל 5-6 שזהו שלב שהאזניים הגיעו לגודלן הסופי ולפני שהילד\ה הפכו מושא להקנטות.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית לילדים ובהרדמה מקומית למבוגרים.

הרמת גבות- בתהליך ההתבגרות יש ירידה בגמישות העור וצניחה של עור הפנים בכלל ושל הגבות והעפעפיים בפרט. צניחת הגבות נותנות מראה עייף ומבוגר.

ניתוח הרמת גבות ומצחמעניק עיניים פקוחות ומראה צעיר יותר. הניתוח מבוצע במצב שיש צניחה בגובה הגבה ווההערכה מתבצעת על פי נתוניו הספציפיים של כל מטופל. פעולה של הרמת גבות משולבת פעמים רבים עם ניתוח מתיחת פנים או מילוי קמטים ומעניקה מראה צעיר, מתוח ואסתטי.

שאלות נפוצות

ההחלטה על גיל המנותח אינו עניין של גיל, אלא במצב העור ובתחושתו של המטופל. לפני הניתוח המטופל יגיע לפגישת ייעוץ ושם הוא יקבל יהסבר מפורט על התוצאה הצפויה לו והתאמה אישית לפי מצבו. 

זה תלוי. אם הניתוח הוא לדוגמא הרמת עפעפיים והוכח באופן מוחלט שזה מפריע לתפקוד הימיומי של המבוטח/ת אז  ייתכן מאוד שתקבלו החזר. כל נושא נבדק לגופו והסיבה צריכה להיות רפואית ולא אסתטית. 

ניתוח מתיחת פנים לנשים וגברים המעוניינים לשפר את מראה הפנים שלהם וסובלים מעור עודף, שלרוב מצטבר בעיקר באיזור הסנטר. 

לכל מי שמעוניין לשפר את מראה אף שלו. נחשב לאחד מהניתוחים השכיחים בתעשייה.

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן