ניתוח שחזור שד עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

שחזור שד

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

בעשורים האחרונים חלה התקדמות רבה בנושא שחזורי השד. ניתוחי שחזור שד מתבצעים על ידי רופא פלסטיקאי לאחר כריתות שד חד או דו צדדיות (שסיבתה בד"כ גידולי שד(. בסיום תהליך השחזור, במידת הצורך, אנו מבצעים שחזור פטמה להשלמת מראה טבעי ואסתטי.

שחזור השד יכול להתבצע באופן מיידי לאחר ניתוח הכריתה או לאחר מספר חודשים, בד"כ בתום הטיפולים האונקולוגיים.

בתהליך ההתמודדות עם מחלת הסרטן ישנן התמודדויות רפואיות ונפשיות, כריתת השד פוגעת גם בתחושת הנשיות והביטחון של החולות. שחזור מקצועי ואיכותי משיב לאישה את תחושת הנשיות, ההערכה העצמית והביטחון העצמי.

קיימות שיטות שונות לביצוע ניתוח שחזור שד, החל משימוש בשתלי סיליקון (מותחנים) ועד שימוש ברקמות מרוחקות על מנת להביא נפח לשד (רקמות אלה מנויידות לכוון השד החסר מהבטן, מהגב או בשיטות מיקרו כירורגיות אף מהירכיים, עכוז או מפשעות).

ניתוח  שחזור המבוסס על שתלים או מותחני רקמה הינו ניתוח קצר יותר וזמן ההתאוששות קצר יחסית, לעומת ניתוח שחזור אוטולוגי  שהוא הליך ארוך ומורכב יותר וזמן ההחלמה ממנו ארוך.

לפני ניתוח שחזור שד יבצע ד"ר סילפן בדיקה גופנית הכוללת את בדיקת גודל השד וצורתו, מבנה הגוף, ניתוחים קודמים וטיפולים אונקולוגיים, עישון, אורח חיים ותוצאה קוסמטית רצויה. באופן זה כל מטפלת תקבל את ההכוונה וההתאמה האופטימלית לממדיה.

צפו בד"ר רם סילפן מסביר על ניתוח להרמת חזה

מידע נוסף על ניתוח הרמת חזה

ניתוח הגדלת חזה - ד"ר סילפן

ניתוחי חזה עברו גלגולים רבים, בסרטון יציג ד"ר סילפן רקע על ניתוחי הגדלת חזה בעבר וכיום. מתאימים ניתוחי הגדלת חזה.

ניתוחי הגדלת מתבצעים כיום על ידי הכנסת שתלים שעשויים מסיליקון או ממי מלח, ד"ר סילפן יסביר בפירוט על שתלי הסיליקון: גודל וצורת השתל, ההתאמה האנטומית, הסבר על ההליך הניתוחי, קליטת השתל ותהליך ההחלמה מהניתוח.

ניתוחי חזה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחים לעיצוב החזה ביניהם ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, שיחזור שד וגניקומסטיה. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

שאלות נפוצות

לא. לשחזור שד אין השפעה על חזרת המחלה והוא אינו מונע גם בדיקה וזיהוי שלו.  

לא. השתל אינו מפריע בטיפולי כימותרפיה והקרנות, עם זאת יש להמתין עד להחלמה מלאה של הניתוח לפני טיפולי הקרנות. 

לעיתים כדי ליצור סימטריה בין השניים יש לעשות תיקונים גם בשד השני. 

שחזור שד הוא ניתוח תהליכי, לעיתים קרובות יש לעשות מספר ניתוחים עד להגעה לתוצאה הרצויה. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן