ניתוחי חזה

מרכז תל אביב לכירורגיה
פלסטית מציע מגוון של טיפולים וניתוחי חזה.

ניתוחי חזה

מרכז תל אביב לכירורגיה
פלסטית מציע מגוון של טיפולים וניתוחי חזה.

טיפולי וניתוחי חזה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

החזה הוא איבר המסמל עבור נשים רבות את נשיותן ומיניותן, יחד עם זאת לא כולן נולדו עם החזה שהן חלמו עליו, מה גם שהחזה עובר שינויים רבים בעקבות שינוי משקל, הריון, לידה והנקה.

ניתוחי חזה נחשבים כיום להליך נפוץ והפופולארי ביותר בתחום הפלסטיקה, הטכנולוגיה המתקדמת לצד הניסיון הרפואי הרב המצטבר מאפשר היום לבצע את הניתוחים האלו במידת בטיחות גבוהה מאוד, מה שהופך את הניתוח לכ"כ פשוט ושכיח.

ניתוחים חזה  לאורך ההיסטוריה

ההיסטוריה של ניתוחי החזה החלה בסוף האלף הקודמת, ניתוח הגדלת החזה הראשון בוצע בשנת 1895 על ידי ד"ר צ'רני, שהשתיל גידול שומני בחזה של אישה. בשנים שלאחר מכן ניסו רופאים שונים שתלים מחומרים מגוונים: פרפין, שעווה, שמן זכוכית וחומרים אחרים.

בשנות ה-60 הציגה חברת דאו קורנינג את השתלים המודרניים, העשויים מעטפת סיליקון עבה. בשנות ה-80 וה-90 הופיעו שתלים נוספים עם מעטפת דקה ושתלי סיליקון מחוספסים.

בשנת 1991 בעקבות משבר הסיליקון בארה"ב החלו בארה"ב לבצע הגדלת חזה  באמצעות שתלים הממולאים מי מלח. בשאר מדינות העולם מבוצעים עד היום ניתוחי חזה באמצעות סיליקון נוזלי.

טיפולי חזה

הגדלת חזה
הקטנת חזה
הרמת חזה
שחזור שד
גניקומסטיה

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פופולרי ומבוקש. כיום עם הניסיון והידע המצטבר בניתוחי חזה מאפשר לבצע אותו ברמת בטיחות גבוהה ועם אחוז סיכונים נמוך.למי מתאים הניתוח? מה תהליך ההחלמה? ואיזה הכנה יש לעשות לקראת הניתוח? לכל התשובות הכנסו לעמוד >>

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח שכיח היכול לשפר את התפקוד היומיומי של האישה אשר עלולה לסבול מכאבי גב וצוואר, עקמת, קושי בריצה ומגבלות שונות. טיפול זה יביא לשיפור בתפקוד היומיומי וגם ברמה האסתטית. לפרטים נוספים כנסו לעמוד >>

ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח המיועד לנשים לאחר לידה או לאחר עליות וירידות במשקל. ניתוח הרמת חזה מותיר אותו זקוף ומתוח ממש כמו שהוא היה לפני כל התהליכים שהוא עבר. לפרטים נוספים כנסו עכשיו >>

ניתוח שחזור שד מתבצע לרוב לאחר כריתת שד, כיום יש אפשרות לקחת רקמות מאזורים אחרים בגוף ומהם ליצור שחזור לשד. למי מתאים הטיפול? מה תהליך ההחלמה? כיצד מתבצע הניתוח? ועוד לפרטים כנסו לעמוד >>

גניקומסטיה ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח מאוד פשוט המאפשר הסרה של רקמות שומן ושד מהחזה. תופעה זו קורית לרוב מהפרעות הורמנליות, נטילת תרופות, סמים, אלכוהול, סיבות תורשתיות, הפרעות בתזונה ו/או הפרעות בתפקודי כבד. למי מתאים הניתוח? מה ההכנה לקראת הניתוח?  ועוד בתוך העמוד >>

מהן ההשפעות הפסיכולוגיות של ניתוחי חזה?

גופנו  עובר שינויים רבים לאורך השנים, השמנה, הרזיה, נטיות גנטיות, הריון, לידה והנקה, כל אלו משפיעים על מראה החזה ועל הדימוי העצמי והגופני, שלעיתים אף יש תחושה של ירידה באטרקטיביות ובמיניות.

מחקרים שנערכו עם נשים שעברו ניתוחי חזה העידו על שיפור  במצב הרוח, בחיי החברה ובתחושה שלהן כלפי עצמן וכלפי הסביבה. הן תיארו תחושה נינוחה, עצמאית ובטוחה יותר בעקבות הניתוח.

למי מתאימים ניתוחי חזה ?

קיימים סוגים שונים של ניתוחי חזה ולכל אחד מהם קהל יעד שונה:

ניתוחי חזה על כל סוגיהם מתאימים לנשים מגיל 18, הגיל שבו מגיעה בשלות הורמונלית.  

ניתוח הגדלת חזה מיועד לנשים שמעוניינת להגדיל ולשפר את מראה החזה שלה.

ניתוח חזה נותן מענה גם במקרים של א-סימטריה בין השדיים במקרים כאלו מקטינים שד אחד או מגדילים במעט את השד השני על מנת ליצור איזון ואחידות במראה החזה.

ניתוח הרמת חזה מיועד לנשים עם חזה נפול שמעוניינות להרים ולעצב מחדש את מראה החזה.

 ניתוחי הקטנת חזה מיועדים הן לנשים בעלות חזה  גדול ומכביד והן לגברים שמעונינים להקטין חזה.

אילו סוגי ניתוחים לעיצוב הגוף קיימים?

הגדלת חזה ניתוח הגדלת חזה מבוצע על ידי הכנסת שתלי סיליקון לשד ומאפשר לך בהליך פשוט ושכיח לעצב את מראה החזה שלך בדיוק כפי שחלמת.

הרמת חזה ניתוח  אסטתי  שנותן מענה לנשים שמעוניינות להחזיר את מראה החזה המורם והצעיר. במהלך השנים החזה הנשי צונח כתוצאה מלידות, הריונות, דיאטות והזדקנות, בניתוח פשוט וקצר יחסית ניתן להחזיר את המראה הצעיר והחיוני. ניתן לשלב ניתוח להרמה עם הגדלה או הקטנת חזה.

הקטנת חזה חזה גדול וכבד עשוי פעמים רבות לגרום לכאבי גב, כתפיים וצוואר ולהפוך לבעיה רפואית ממשית. לכן ניתוח הקטנת חזה הוא בריאותי ואסתטי גם יחד.
ספורטאיות רבות ונשים שעוסקות בפעילות גופנית מוצאות שחזה גדול הינו מכשול ובעיה המכבידה עליהן ומקשה עליהן להגיע להישגים ספורטיביים ולכן נוטות להקטין חזה על מנת לשפר את ביצועיהן.

בשנים האחרונות נראת עלייה בשכיחות ובביקוש לניתוחי הקטנת חזה.

שחזור שד ניתוח לשחזור מיועד לנשים שבעקבות מחלת הסרטן נאלצו לעבור כריתה מלאה או חלקית של השד. הניתוח יכול להתבצע מיד לאחר סיום הטיפולים האונקולוגיים וההחלמה מהכריתה או לאחר תקופה.
 מטרת ניתוח השחזור הוא ליצור מראה סימטרי בין השדיים, לשקם את שלמות הגוף והדימוי העצמי הנשי. ניתן לבצע גם שחזור של הפטמה והעטרה במקרה הצורך.

 ניתוח זה הוא מורכב ולאחריו ישנו תהליך החלמה בין מספר שבועות, בהתאם לנתונים ולקצב האישי של כל מטופלת.

.הניתוח מצליח לרוב לשחזר את צורת השד, ולא פחות חשוב מכך לשחזר את תחושת הנינוחות עם הגוף ואת הדימוי והביטחון העצמי

גניקומסטיה מונח המתאר חזה מפותח ואף נשי בעקבות רקמות שומן ועודפי עור גברים רבים חשים מבוכה ובושה ואף נמנעים מפעילויות ספורטיביות וחברתיות בעקבות חזה בולט ונשי או אי סימטריה בחזה.
תופעה של חזה בולט אצל גברים אמנם שכיחה אך לא מדוברת. עם זאת בשנים האחרונות עולה הביקוש לניתוחי הקטנת חזה לגברים.

מטרת הניתוח היא השגת חזה שטוח, סימטרי וגברי. זהו הליך כירוגי מהיר ההתאוששות מהניתוח מהירה, בתוך מספר ימים ניתן לחזור לפעילות מלאה.

שאלות נפוצות

אפשר לטוס, השתלים עוברים בדיקות מחמירות של ה-FDA  וה-CE ומיובאות לרוב מחו"ל לארץ. לכן, אם לחץ הטיסה היה בעייתי הם כבר היו מתפוצצים במטוס בדרך לארץ.

יש להמנע לאחר הניתוח מהרמת משקלים כבדים, כן, גם תינוק נחשב משקל כבד ומפעילות מאומצת. מומלץ להשמע להוראות הרופא בכל מקרה. לאחר תקופת ההחלמה תוכלו לחזור לפעילות שגרתית.

ניתוח חזה מתאים לנשים שהשד שלהם סיים להתפתח ויש להן חזה קטן או אי סימטרי. נשים שהן לאחר לידות וסובלות מצניחת חזה או חזה קטן ומעוניינות לשפר את מראה החזה שלהן.

במהלך הניתוח אין סיכון לצינוריות של החלב, ולכן אין בעיה להניק לאחר הניתוח ולעיתים במקרים של פיטמה שקועה זה אפילו יכול לשפר את יכולת ההנקה, כאשר הפטימה יוצאת החוצה בעזרת השתל ולתינוק יותר קל למצוא אותה.  אלא אם ישנו חיתוך בקו הפיטמה ואם כך יש להתייעץ עם הרופא לפני הניתוח בנושא זה. 

האחריות על השתלים היא לכל החיים, למרות שבפועל הם מחזיקים בין 10 ל-15 שנים.

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן