טיפול בעודפי עור עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

טיפול בעודפי עור

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

ד"ר רם סילפן התארח בתכנית הבוקר של עדי הימלבלוי ומסביר מהם השינויים שמתרחשים בגוף האשה לאחר הריון ולידה וכיצד ניתן לטפל בעודפי עור.
נשים רבות רוצות לדעת האם אפשר למזער מראש את התופעות שעוברות על הגוף והאם יש מה לעשות עם סימני מתיחה, עור רופף או שרירי בטן רפויים.

 

צפו בסירטון המלא >>

"ר רם סילפן התארח בתכנית "בוקר בריאות" בנושא ניתוחים לסילוק עודפי עור- למי הם מיועדים, כיצד ניתן להסיר עודפי עור, מהם האזורים בהם ניתן לבצע סילוק עודפי עור ועוד

צפו >>

כל מה שרציתם לדעת על ניתוח עיצוב הגוף

ניתוחי עיצוב הגוף הפכו לשכיחים יותר בעשור האחרון, בסרטון יעסוק ד"ר סילפן בניתוחים באזורי גוף ייחודיים, הירכיים הפנימיים והזרועות.

בדרך כלל לניתוחים אלו פונים נשים וגברים לאחר דיאטות וירידה דרסטית במשקל, אשר סובלים מעודפי עור ושומן. ד"ר סילפן יסביר למי מתאים הניתוח ויתאר את ההליך ואת תהליך ההחלמה הצפוי.

ניתוחים אלו יעילים מאד, אמנם קיימות צלקות ניתוחיות, אך ד"ר סילפן יתאר כיצד ניתן בעזרת תכנון נכון לשמור על מראה אסתטי אשר יתרום למראה ולדימוי העצמי של המטופל.

ניתוחי גוף נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי גוף לעיצוב מראה הגוף, ביניהם, שאיבת שומן, מתיחת הבטן, ניתוח עיצוב הטבור, מתיחת זרועות, ניתוח מתיחת ירכיים, ניתוח עיצוב הישבן, טיפול בעודפי עור, ובגידולי עור, ניתוחי פלסטיקה וגינלית וניתוחים לחיטוב הגוף

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

האם כדאי לבצע ניתוח משולב?

האם כדאי לבצע ניתוח משולב? פעמים רבות יש מספר אזורים בגופנו שהיינו רוצים לשפר את המראה שלהם, אולם המחשבה על לעבור מספר הליכים כירורגיים מרתיעה

שאלות נפוצות

הטיפול בעודפי עור מתאים לכל מי שחווה ירידה דרמטית במשקל ונותר עם עודפי עור באיזורים שונים בגוף. 

ניתוח להרמת זרועות, ניתוחי חזה, מתיחת בטן, ניתוח לעיצוב ישבן וניתוחי פנים. 

תקופת ההחלמה משתנה מטיפול לטיפול, אך ניתן לומר בממוצע שתקופת ההחלמה אורכת כשבועיים עד חודש וחצי. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן