ניתוחי גידולי עור עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

ניתוחי גידולי העור - ניתוח מוס

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

למי מתאים הניתוח, כיצד הוא מבוצע ומה חשוב לדעת לפני ואחרי

בישראל החשיפה לשמש הינה יום –יומית. חשיפה זאת הינה מצטברת והנזקים הנגרמים לעורינו במשך השנים גדולים. עפ"י נתוני משרד הבריאות אחד מכל 33 גברים בישראל ואחת מ-50 נשים יחלו בסרטן העור מסוג מלנומה במהלך חייהם. בישראל מאובחנים כיום מדי שנה 1,200 מקרים חדשים של סרטן העור מסוג מלנומה, ו-400 ישראלים הולכים לעולמם. כשליש מהחולים מאובחנים בסרטן העור מסוג מלנומה בשלב מוקדם (בטרם התפשטות גרורות) והסיבה לכך – עלייה במודעות לאבחון מוקדם של נקודות חן ושומות חשודות.

מהם הגידולים השכיחים המצויים בעור?

מבין גידולי העור השכיחים ביותר הינם גידולי ה- (BCC ( Basal Cell Carcinoma), SCC (Squamous Cell Carcinoma והמלנומה (Malignant Melanoma). בשעה שגידולים דוגמת BCC ו- SCC הינם בעלי מהלך בד"כ שפיר והטיפול המקומי בהם מספק, הטיפול במלנומה מורכב יותר ובעל שיעורי תמותה גבוהים משמעותית.

מהם גורמי הסיכון לתחלואה בגידולי העור?

בספרות נמנים רבים. מבינהם: נקודות חן שאינן סימטריות, בעלות שולייים לא סדירים, גוונים מרובים, גדולות יחסית, נמשים מרובים, שיער אדמוני (ג'ינג'י) או בהיר, עור בהיר הנוטה להיצרב בקלות בשמש, רקע משפחתי של מלנומה, חשיפה מרובה לשמש בעבר (ובייחוד כוויות שמש מרובות בגיל צעיר) או לחומרים רעילים, מצבי דיכוי חיסוני (סרטן אחר או נטילת תרופות, המדכאות את מערכת החיסון).

מה עושים?

המרכיב החשוב ביותר הוא הזיהוי והאיבחון המוקדם – על מנת לסבר את האוזן כדאי להדגיש כי המדד החשוב המנבא ריפוי ממלנומה הינו עומק חדירת הגידול לעור: מלנומה שהוסרה כשהיא שטחית (melanoma in situ) – סיכויי הריפוי הינם 100%. ככל שעומק הגידול גדול יותר סיכוי הריפוי קטנים יותר-עד כדי 3% בלבד למלנומה בשלב 4.

איך ניתן לשפר את רמת הזיהוי והאבחון ללא כריתה של כל שומה או נקודת חן בגופינו?

במרפאתנו אנו מבצעים בדיקה דרמוסקופית של הנגעים. בדיקה זאת מאפשרת הגדלה פי כמה וכמה מונים ואיבחון מדוייק יותר של נקודות החן החשודות. נגעים לגביהם קיים חשד יומלץ להסירם באופן כירורגי לשם בדיקתם ואיבחונם הסופי ע"י רופא פתולוג. עם זאת חשוב להדגיש כי לעיתים יומלץ להסיר נקודות חן גם בנוכחות בדיקה דרמוסקופית תקינה.

איך מטפלים בגידולי העור?

הטיפול המועדף במרבית גידולי העור הינו כריתת גידולי עור כירורגית.

ניתוחים לסילוקי עודפי עור- ד"ר סילפן מתארח בתכנית "בוקר בריאות"

עודפי עור עשויים להפריע הן ברמה האסתטית והן ברמת ההתנהלות היומיומית. במצבים של עודפי עור קטנים ניתן להשיג מראה מתוח גם על ידי פעילות ספורטיבית, אבל במצבים של ירידה דרסטית במשקל, לדוגמא לאחר לידה או ניתוחים בריאטריים, נוצרים עודפי עור באזורים רבים בגוף: בזרועות, בירכיים, חזה, ישבן, בפנים ובבטן. 

במרפאתנו מתבצעים ניתוחים לסילוק עודפי עור כגון: ניתוח להרמת זרועות, ניתוחי חזה, מתיחת בטן, ניתוח לעיצוב ישבן וניתוחי פנים. באמצעות הניתוחים  ניתן להגיע למראה מתוח לצד שיפור איכות החיים.

ניתוחי גוף נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי גוף לעיצוב מראה הגוף, ביניהם, שאיבת שומן, מתיחת הבטן, ניתוח עיצוב הטבור, מתיחת זרועות, ניתוח מתיחת ירכיים, ניתוח עיצוב הישבן, טיפול בעודפי עור, ובגידולי עור, ניתוחי פלסטיקה וגינלית וניתוחים לחיטוב הגוף

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

האם כדאי לבצע ניתוח משולב?

האם כדאי לבצע ניתוח משולב? פעמים רבות יש מספר אזורים בגופנו שהיינו רוצים לשפר את המראה שלהם, אולם המחשבה על לעבור מספר הליכים כירורגיים מרתיעה

שאלות נפוצות

לאנשים הסובלים מגידולי עור שנוצרים לרוב מחשיפת יתר לשמש, 

השיטה המועדפת היא כריתת גידולי העור. 

תקופת ההחלמה היא יחסית קצרה והגלד יורד לאחר שבועיים ואז לא אמורים להשאר סימנים. תלוי בעומק התאים הנגועים. 

תקופת ההחלמה היא יחסית קצרה וקלילה. הגלדים יורדים לאחר שבועיים. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן