ניתוחים
פלסטיים לילדים

בארצות הברית מצאו דרך מקורית להפסיק את מעשי הבריונות וההצקות לילדי בית ספר הסובלים ממראה חיצוני חריג בגלל עיוותים ומומים מולדים שונים

קראו עוד

עמותה למען ניתוחים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

בארצות הברית מצאו דרך מקורית להפסיק את מעשי הבריונות וההצקות לילדי בית ספר הסובלים ממראה חיצוני חריג בגלל עיוותים ומומים מולדים שונים. העמותה "The little baby face" נועדה לממן לילדים אלו ניתוחים פלסטיים בסבסוד מלא. ניתוחים אלו מיועדים לילדים ולנערים עד גיל 21 מרחבי העולם, שמצבם הכלכלי אינו מאפשר להם לעבור ניתוחים פלסטיים פרטיים.

מאז הוקמה העמותה בשנת 2002, יותר מ-500 ילדים עברו ניתוחים פלסטיים חיוניים שונים בהם ניתוחי אף, ניתוחי הצמדת אוזניים, ניתוח להורדת כתמי לידה בולטים, תיקון שפה שסועה, טיפולי שיניים ועוד. הניתוחים מתבצעים במרפאות מומחים בניו יורק על ידי מנתחים מקצועיים המנדבים את זמנם ואת ניסיונם המקצועי.  בנוסף, העמותה גם עוזרת בהטסת הילדים ובני משפחותיהם לניו יורק ומכסה את כל הוצאותיהם בזמן השהות.

אף על פי שהילדים המנותחים והוריהם לרוב מרוצים מהניתוחים ומתוצאותיהם, נשמעים גם קולות היוצאים נגד העמותה מכמה סיבות. יש כאלה שרואים בניתוחים הפלסטיים דרך להסיר אחריות מהילדים המציקים ומהוריהם, ויש אחרים המתנגדים לביצוע ניתוח פלסטי בילדים כה קטנים הנמצאים עדיין בשלבי ההתפתחות והגיבוש העצמי שלהם.

יש לציין שתבנית האוזן החיצונית מגיעה לבשלות מלאה בגיל 5 או 6 שנים, לכן אפשר לבצע ניתוחי הצמדת אוזניים כבר בגיל זה. עם זאת, בגלל הקושי להשיג שיתוף פעולה מילדים צעירים מאוד, הגיל הממוצע לניתוח הצמדת אוזניים הוא בין 7 ל-8 שנים, ונהוג לבצע אותו לפני כניסה לבית הספר כדי לחסוך מהילדים התמודדות עם הטרדות ולמנוע פגיעות נפשיות. ניתוחי אף מומלץ לבצע בגיל ההתבגרות, אז התפתחות השלד הגרמי והסחוסי של האף מגיעה לסיומה.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

ניתוח אף - ד"ר רם סילפן

לניתוח אף קיים אספקט רפואי ואספקט אסתטי. בסרטו יסביר ד"ר סילפן על ההבדל ביניהם, מי קהל היעד לניתוח, שיטות הטיפול, משך הניתוח ותהליך ההחלמה.

ניתוח אף הוא ניתוח שכיח מאד, יחד עם זאת יש חשיבות גדולה לרצונות המטופל ולהתאמה שאנו מבצעים למבנה הפנים, זוויות ופרופורציות רצויות, צבע העור ורצונות המוטפל. תכנית העבודה תבנה בעזרת תכנת הדמיה שתאפשר לראות את התוצאה הצפויה. מוזמנים להכנס ולשמוע את ד"ר סילפן מסביר.

ניתוחי פנים נוספים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

כתבות אחרונות

האם כדאי לבצע ניתוח משולב?

האם כדאי לבצע ניתוח משולב? פעמים רבות יש מספר אזורים בגופנו שהיינו רוצים לשפר את המראה שלהם, אולם המחשבה על לעבור מספר הליכים כירורגיים מרתיעה

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן