העלייה בניתוחים
פלסטיים לגברים

טיפולי בוטוקס, מתיחת פנים ומילויים למיניהם הם כבר לא נחלתן של הנשים בלבד, ובשנים האחרונות נראית מגמה הולכת וגוברת של גברים העוברים ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים.

קראו עוד

ניתוחים פלסטיים לגברים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

טיפולי בוטוקס, מתיחת פנים ומילויים למיניהם הם כבר לא נחלתן של הנשים בלבד, ובשנים האחרונות נראית מגמה הולכת וגוברת של גברים העוברים ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים.

אם בעבר, גבר מטופח הסתפק בשיער מסופר ומסודר, בחליפה מגוהצת ובנעליים מצוחצחות ומבריקות, וגברים מטופחים נתפסו נשיים, הרי שהיום השתנו הרגלי הטיפוח של הגברים. מאז אמצע שנות ה-90 גברה המודעות למראה החיצוני של גברים ובהתאמה חלה עלייה בהוצאות על מוצרי טיפוח המותאמים לגברים. מאז גם חלה עלייה בטיפולים קוסמטיים ובניתוחים פלסטיים בקרב גברים. בארצות הברית למשל, מספר הניתוחים הפלסטיים והטיפולים הקוסמטיים שנעשו בגברים הכפיל את עצמו מאז שנת 2000.

 

הסיבות לעלייה בפופולריות של ניתוחים פלסטיים בקרב גברים

כאמור, בשנים האחרונות חל שינוי של ממש בגישה של גברים בנוגע לניתוחים פלסטיים וקוסמטיים. בדומה לנשים, הגברים מכירים בך שהפנים הם כרטיס הביקור שלהם, והם רוצים להיראות טוב יותר. השינוי בא לידי ביטוי בעיקר בקרב גברים צעירים, בגיל 20–30, הנחשבים פתוחים יותר ונבוכים פחות בנושא. אך גם הגברים בני דור מבוגר יותר מוכנים לעבור ניתוחים פלסטיים כדי לשפר את מראם החיצוני, בין היתר כדי לשפר את מעמדם מול מתחרים צעירים בשוק העבודה.

גורם משפיע נוסף וחשוב הוא ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הרפואה הפלסטית, והן אפשרו לגברים, שלבהם כוח סבל פחות משל נשים, לעבור טיפולים קוסמטיים וניתוחים פלסטיים.

הטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר בקרב גברים

הטיפולים האסתטיים הפופולריים בקרב גברים הם מגוונים וכוללים ניתוחי פנים (בעיקר מתיחת פנים וניתוחי עפעפיים וניתוחי גוף בהם ניתוח הקטנת חזה (המטפל במצב המכונה גניקומסטיה, שבו לגבר יש חזה מפותח הדומה לחזה נשי) ושאיבת שומן. גברים גם מרבים לעבור טיפולים קוסמטיים לא-ניתוחיים, בעיקר הסרת שיער בלייזר, טיפולי קרן אור להפחתת כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה, וכן טיפולי בוטוקס וזריקות מילוי בפנים.
פברואר 23, 2015

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

ניתוח הקטנת חזה לגבר - גניקומסטיה - ד"ר סילפן

בסרטון יסביר ד"ר סילפן על תופעת הגניקומסטיה, מצב שבו קיים חזה גברי מפותח. השכיחות של התופעה גדולה (עד  60% מהאוכלוסייה) והיא גורמת למגבלות תפקודיות ופסיכולוגיות.

הניתוח מאפשר לייצר התאמה ופרופורציות רצויות, להעניק תחושה נוחה ולשפר את הביטחון העצמי.

בסרטון ד"ר סילפן יתאר את הגורמים לתופעה, למי הניתוח מתאים, מהם הפתרונות הרפואיים הטובים ביותר, מהלך הניתוח וההחלמה.

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית 

כתבות אחרונות

ניתוח סנטר לגבר – כל המידע

כל המידע על ניתוח סנטר לגבר הסנטר הנו חלק מרכזי מהפנים ובעל חשיבות רבה על סך הנראות החיצונית. להמשך קריאה מידע ניתוח סנטר לגבר מרכז

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן