הניתוחים הפלסטיים
של אומה תורמן

אומה תורמן היא אחת השחקניות היפות והמוכרות בהוליווד

קראו עוד

הניתוחים הפלסטיים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

אומה תורמן היא אחת השחקניות היפות והמוכרות בהוליווד. בשבועות האחרונים נכתב רבות על המראה החדש שלה והועלו השערות בנוגע לאופי הניתוחים הפלסטיים שעברה, אם עברה.

בשבוע שעבר צעדה אומה תורמן על השטיח האדום בניו יורק בפרימיירה למיני סדרה החדשה בכיכובה, "The Slap". לפי התמונות, המראה של תורמן בת ה-44 היה שונה מהמראה המזוהה עמה; היא נראיה צעירה יותר, עור פניה נראה חלק מהרגיל ושפתיה נראו מתוחות במיוחד.

 

 by Georges Biard. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

בדיונים הרבים בתקשורת בעקבות הופעתה יצאו מתוך הנחה שתורמן עברה מספר ניתוחים פלסטיים, בהם ניתוח מתיחת פניםניתוח עפעפיים, בוטוקס וניתוחים נוספים, והרשת הוצפה בתמונות לפני ואחרי של הכוכבת. המאפר של תורמן ניצב להגנתה וטען שהמראה המתוח הוא תוצאה של סגנון איפור חדש, ושהשילוב בין צבע איפור כהה לגבות ולשפתיים הקנה לפניה מראה מתוח במיוחד.

תורמן בעצמה לא הבינה את התגובות למראה שלה, וטענה שמדובר בשינוי באיפור בלבד, והכחישה את השמועות על ניתוח פלסטי. כמובן שלא כולם האמינו לה וטענו שהיא פשוט מכחישה את הניתוחים שעברה.
כמה ימים לאחר אותה פרימיירה התארחה תורמן בתכנית בוקר למטרות קידום הסדרה שבכיכובה, ושם הפריכה את כל השמועות. היא הופיעה באיפור עדין ומינימליסטי ונראתה כרגיל. היא אף התלוצצה כשנשאלה על הנושא ואמרה שכנראה אף אחד לא אהב את את האיפור.

זאת לא הפעם הראשונה שניתוחי פנים של מפורסמות, בייחוד של שחקניות שעברו את גיל ה-40, מעוררים ביקורות קשות בתקשורת וברשתות חברתיות. אחד המקרים המפורסמים היה השינוי הקיצוני שעברה השחקנית רנה זלווגר לא מזמן, ולרבים המראה ה"חדש" של אומה תורמן הזכיר אותה, אלא שזלווגר, לעומת תורמן, הודתה שעברה תחת סכין המנתחים.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

ד"ר רם סילפן מסביר על ניתוח מתיחת פנים

ד"ר רם סילפן יסביר על ההבדל בין מתיחת הפנים להרמה, שינויים וחידושים בתחום ניתוחי הפנים  ודרכים ליצירת מראה טבעי.

קיימים אפיונים אסתטיים שמעידים על צניחה באזורים שונים בפנים, כיום ישנן שיטות שהוכחו כיעילות כמו ה- PRP או שימוש בשומן עצמוני בהן ניתן לשמר את המראה הטבעי לאורך זמן .

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

כתבות אחרונות

ניתוח סנטר לגבר – כל המידע

כל המידע על ניתוח סנטר לגבר הסנטר הנו חלק מרכזי מהפנים ובעל חשיבות רבה על סך הנראות החיצונית. להמשך קריאה מידע ניתוח סנטר לגבר מרכז

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן