מעניקים לנשיות שלך
את ההרמוניה שחיפשת

בוודאי לא יפתיע אותך לשמוע כי אחד הניתוחים השכיחים ביותר בקרב אלפי הנשים הפוקדות את מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הינו ניתוח הגדלת חזה.

קראו עוד

מידע על הגדלת חזה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

בוודאי לא יפתיע אותך לשמוע כי אחד הניתוחים השכיחים ביותר בקרב אלפי הנשים הפוקדות את מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הינו ניתוח הגדלת חזה.

הניתוח מבוקש בנשים צעירות בהן לא התרחשה גדילה שדית, ובנשים בהן החל תהליך התרוקנות של השד (כתוצאה מהריונות, ירידות במשקל).

הודות לתהליך הליווי הצמוד והקשוב של צוות המומחים המסור שלנו למדנו על הצרכים השונים של כל אחת ממטופלותינו, ולצד הקפדה על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר והתחדשות מתמדת של הטכנולוגיות העומדות לרשותינו והידע המשמש לנו לעזר, השכלנו להעביר את הדגש אל תהליך ההכוונה והגדרת הרצונות של המטופלת בחפשה אחר הביטוי המושלם לנשיותה.

היחס הישיר העומד בין שימוש בהדמיות משוכללות, הקפדה ותשומת לב לרצונותיך, סקירת כל האפשרויות העומדות בפניך וחיפוש אחר המראה המושלם עבורך ליום שאחרי ביצועו של ניתוח הרמת חזה לשביעות רצונך מוכיח כי המתודולוגיה הרגשית בה מתמחה המרכז עולה בקנה אחד עם זו הרפואית והמקצועית.

בפגישות המקדימות אנו לומדים ביחד איתך להכיר את גופך – אנו לראשונה, ואת מחדש – ופוצחים במלאכת התאמת טעמך האישי לפרופורציות האידאליות שגופך מכתיב. נסיוננו בליווי צמוד ורגיש של מועמדות לניתוחי הגדלת חזה מנטרל את החשש הטבעי מבחירה לא מוצלחת הנובעת מפיצוי יתר על אותן שנים של רצון עז בשינוי ומוביל לתוצאות אופטימליות וארוכות טווח.

אנו מאמינים כי ההרמוניה בין טכנולוגיה מתקדמת, שימוש במכשור הרפואי המתקדם ביותר יחד עם שימוש בשתלים הטובים ביותר בשוק, ידע המתעדכן ללא הרף, מצויינות חסרת פשרות ומומחיות ברמה בינלאומית מעמידים לרשותך את כל הכלים להגיע, סוף סוף, להחלטה שקולה המלווה בשקט נפשי וציפייה לשנים רבות של נשיות נפלאה ומראה שאת יכולה לכנות בלב שלם – מושלם.

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית מזמין אותך לפגישת ייעוץ בנושא ניתוח הגדלת חזה. לקביעת תור עם צוות המומחים שלנו התקשרי עכשיו ל 1-700-50-10-35 או לחצי כאן.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

ניתוח הגדלת חזה - ד"ר סילפן

ניתוחי חזה עברו גלגולים רבים, בסרטון יציג ד"ר סילפן רקע על ניתוחי הגדלת חזה בעבר וכיום. מתאימים ניתוחי הגדלת חזה.

ניתוחי הגדלת מתבצעים כיום על ידי הכנסת שתלים שעשויים מסיליקון או ממי מלח, ד"ר סילפן יסביר בפירוט על שתלי הסיליקון: גודל וצורת השתל, ההתאמה האנטומית, הסבר על ההליך הניתוחי, קליטת השתל ותהליך ההחלמה מהניתוח.

ניתוחי חזה נוספים

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

כתבות אחרונות

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן