הרמת חזה נשי
ניתוח להרמת חזה נשי

נשים עם חזה צנוח ונפול סובלות מדימוי עצמי נמוך. ובנוסף, מתמודדות עם קשיים בהתאמת חזיות ובמציאת לבוש מחמיא

קראו עוד

הרמת חזה נשי

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

נשים עם חזה צנוח ונפול סובלות מדימוי עצמי נמוך. ובנוסף, מתמודדות עם קשיים בהתאמת חזיות ובמציאת לבוש מחמיא. חזה נפול יכול לנבוע כתוצאה מאובדן רקמת שד בתוך מעטפת עור החזה שפתאום הופכת לגדולה מדי. מצב שקורה אצל נשים שאיבדו ממשקלן או אצל נשים שעברו הריונות והניקו, אבל גם מחוסר סימטריה שסיבתה תורשתית.

את הגישה שגרסה כי יש לטפל במעטפת השד, העור בלבד, החליפה אחרת שאומרת כי יש לארגן ולסדר מחדש את כל מבנה השד. יצירת המבנה החדש יאפשר התנגדות חזקה יותר כנגד כוחות המשיכה. על מנת להתאים ציפיות, חשוב להגדיר ראשית מהי צניחת שד, ושנית, עלינו להגדיר את אזורי השד השונים ולנסות להבין מה יתרחש בכל איזור בתום הניתוח ובמשך הזמן.

הגדרת השד הצנוח מתייחסת בעיקר ליחס שבין העטרה-פטמה לקפל השד. יחס זה, ניתן לראותו בעיקר כשמסתכלים על השד מהצד ולא מקדימה. כשהעטרה והפטמה נמצאים מעל הקפל, השד איננו צנוח. לעומת זאת, כשהעטרה-פטמה נמצאים מתחת לקפל, אנחנו קוראים לשד צנוח.
כשאנחנו מתבוננים על השד מהצד אנו רואים שלושה אזורים: החלק העליון, החלק התחתון וקפל השד. לאחר הרמת חזה ניתן יהיה לקבל מלאות גדולה יותר של החלק העליון של השד, מיקום עטרה בגובה או מעל קפל השד, אבל חלקו התחתון של השד יהיה, במרבית המקרים, מתחת לקפל השד.

הניתוח מאוד שכיח, בעיקר אצל נשים שירדו מאוד במשקלן, נשים לאחר לידות והנקות ונשים שהתבגרו ואיכות העור שלהן כבר לא טובה כל כך. הניתוח לא מחזיק כל החיים מהסיבה הפשוטה שהשד, כמו איברי גוף אחרים, נתון להשפעות הגיל, אורחות החיים וכוח הגרביטציה.

משך ההחלמה כשבוע עד עשרה ימים ויש צורך להשתמש בחזיית ספורט לתקופה של כחודש ימים. הניתוח משפר את איכות החיים באספקט של כניסה לתוך בגדים, וגם בפן האסתטי השד נראה רענן וצעיר יותר.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

הרמת חזה נשי

נשים רבות מתמודדות עם חזה נפוללאחר ירידה במשקל או לאחר הריון, לידה והנקה. מראה החזה הנפול והצונח משפיע על תחושת הביטחון, הנוחות ועל הדימוי העצמי. הניתוח שכיח מאד, ולאחר החלמה של כשבוע עד 10 ימים תוכלו לשפר את המראה ואת איכות החיים.

בסרטון יסביר ד"ר סילפן באופן מקיף על צניחת שד, מהן הסיבות לצניחה ודרכי הטיפול.

ניתוחי חזה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחים לעיצוב החזה ביניהם ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, שיחזור שד וגניקומסטיה. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן