מעוצבת, נשית ומחוטבת,
כפי שתמיד רצית להיות

ניתוח מתיחת בטן הוא אחד מהניתוחים השכיחים ביותר בכירורגיה פלסטית אסתטית, ומטרתו לתת מענה לעודפי השומן והעור שנוצרו בעקבות הריונות או שינויים קיצוניים במשקל, וכן על היחלשותם של שרירי דופן הבטן, אשר התרחבו מעבר ליכולתם להתכווץ בחזרה.

קראו עוד

מידע על מתיחת בטן

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

ניתוח מתיחת בטן הוא אחד מהניתוחים השכיחים ביותר בכירורגיה פלסטית אסתטית, ומטרתו לתת מענה לעודפי השומן והעור שנוצרו בעקבות הריונות או שינויים קיצוניים במשקל, וכן על היחלשותם של שרירי דופן הבטן, אשר התרחבו מעבר ליכולתם להתכווץ בחזרה.

התוצאה היא בטן רפויה המובילה לתסכול וירידה בבטחון העצמי. ניתוח מתיחת בטן מבטיח מראה מעוצב לקו מתאר המותניים באופן שיתאים לשאר חלקי הגוף, ומאפשר לך להרגיש שלמה עם הנשיות שלך בכל לבוש ובכל זמן.

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית מתהדר בצוות מומחים מיומן ומלומד המעמיד לרשותך עשרות שנים של מחקר ולימוד, הנתמכים בפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים ביותר ויחד מאפשרים את ביצועם של ניתוחי מתיחת בטן בסטנדרטים בינלאומיים של איכות ושביעות רצון בקרב לקוחותינו.

פיתוחן המתמיד של טכניקות טיפול מהפכניות בצירוף מקצוענות מירבית והקפדה דקדקנית על מילוי מלא של רצונך בשילוב התאמת הציפיות הנדרשת מכל מומחה לרפואה פלסטית, מניבות תוצאות משובחות המעמידות אותנו בחוד החנית של הפלסטיקה הרפואית בארץ ובעולם.

השיקולים הנלקחים בפיתוח גישתנו לאופיו של ניתוח מתיחת בטן מבוססים הן על מזעור הסיבוכים שלאחר הניתוח על ידי חשיפה מינימלית של אזורי הבטן המנותחים ומיקוד הניתוח בחלקים הרלוונטיים ביותר להשגת התוצאה הרצויה, והן על התחשבות בצווי האופנה ורצון מטופלותינו על ידי הקטנת הצלקת שלאחר הניתוח ומיקומה של הצלקת בנקודה גבוהה יותר על מנת להתאים לאפנת הביקיני הברזילאי.

ליכולות אלו מצטרפת השקפת עולמנו הגורסת כי ניתוח מתיחת בטן אינו מתחיל ונגמר בפן הרפואי אלא בהידרשות לרגישויות הייחודיות לכל אחת מהמטופלות במרכז, ואנו מתגאים במערך הליווי המקיף והכולל שיעניק לך שקט נפשי וביטחון בתהליך לפני ניתוח מתיחת הבטן, במהלכו ולאחריו.

אנו מאמינים כי אופיו המתחדש ללא הרף של תחום הפלסטיקה הרפואית והאסתטית דורש גמישות מחשבתית ופתיחות מתמדת, אך גם מחייב אותנו להצבת עוגנים שאינם ברי כיפוף או שינוי, אותם התווה ד"ר רם סילפן, ראש מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית –

מקצועיות, רגישות, ואהבה אמיתית לתחום המומחיות שלנו שעליה עולה רק המחוייבות למטופלותינו.

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית מזמין אותך לפגישת ייעוץ בנושא ניתוח מתיחת בטן. לקביעת תור עם צוות המומחים שלנו התקשרי עכשיו

ל-1-700-50-10-35 או לחצי כאן.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.

כל הפוסטים

ניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן היא שיטה חדשה שפותחה בשנות ה-70 בצרפת על ידי ד"ר אילוז.

בראיון יסביר ד"ר סילפן מהי מטרת הניתוח? למי מתאים הניתוח? מהם האזורים בהם ניתן לבצע שאיבת שומן? באיזה מקרים השיטה יעילה ביותר? האם ניתן לשלב את הניתוח עם ניתוחים נוספים?

קיימות מס' שיטות לביצוע שאיבת שומן, ד"ר סילפן יסביר על הטכניקות ועל הליך הניתוח כמו גם על תהליך ההחלמה.

ניתוחי גוף נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי גוף לעיצוב מראה הגוף, ביניהם, שאיבת שומן, מתיחת הבטן, ניתוח עיצוב הטבור, מתיחת זרועות, ניתוח מתיחת ירכיים, ניתוח עיצוב הישבן, טיפול בעודפי עור, ובגידולי עור, ניתוחי פלסטיקה וגינלית וניתוחים לחיטוב הגוף

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

האם כדאי לבצע ניתוח משולב?

האם כדאי לבצע ניתוח משולב? פעמים רבות יש מספר אזורים בגופנו שהיינו רוצים לשפר את המראה שלהם, אולם המחשבה על לעבור מספר הליכים כירורגיים מרתיעה

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן