עדויות ניתוח פנים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

למידע נוסף על מתיחת פנים במרפאות מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

"ראיתי שהזנחתי את עצמי די הרבה זמן, והבנתי שאני צריכה לעשות דבר מה עבורי. הפנים שלי היו נפולות, הקמטים החלו פתאום להפריע לי. הבנתי שאני צריכה לעשות משהו. חיפשתי די הרבה, ודרך חברות שגם עברו ניתוח אצל ד"ר סילפן, הגעתי אליו. ועברתי חוויה מדהימה". 

איך היה הניסיון? 

"הניסיון היה מדהים. קודם כל, המקום היה מאוד דומה לסגנון האמריקאי, המקום שהייתי בו ברמת אביב. הטיפול היה נהדר, גם של המרדים וגם הם היו כ"כ נחמדים והצוות היה מעולה והלכתי לשם עם תחושה של השלמה שזה מה שאני רוצה וזה טוב. כשאתה מגיע למקום הזה מתוך תחושה שאתה צריך את זה, אז אתה עובר את זה. וד"ר סילפן היה נהדר". 

איך היו התוצאות? 

"קיבלתי המון מחמאות! ועזבו את המחמאות, אני עצמי כשהסתכלתי בבוקר במראה וחייכתי והרגשתי כל כך טוב עם עצמי, זה היה שווה לי הכל, לעצמי זה היה שווה הכל. הסביבה היתה אוהדת מאוד". 

היית עוברת את הניסיון הזה עוד פעם? 

"כן, כבר אמרתי לך שאני רוצה עוד. במקומות אחרים". 

מצוין, תודה רבה ושיהיה בהצלחה.

"ראיתי שהזנחתי את עצמי די הרבה זמן, והבנתי שאני צריכה לעשות דבר מה עבורי.

דינה א.

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית 

כתבות אחרונות

ניתוח סנטר לגבר – כל המידע

כל המידע על ניתוח סנטר לגבר הסנטר הנו חלק מרכזי מהפנים ובעל חשיבות רבה על סך הנראות החיצונית. להמשך קריאה מידע ניתוח סנטר לגבר מרכז

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן