טיפולים לאחר הריון ולידה עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

טיפולים לאחר הריון ולידה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

מה קורה בגוף האשה לאחר הריון ולידה?
ד"ר רם סילפן התארח בתכנית הבוקר של עדי הימלבלוי ומסביר מהם השינויים שמתרחשים בגוף האשה לאחר הריון ולידה.
נשים רבות רוצות לדעת האם אפשר למזער מראש את התופעות שעוברות על הגוף והאם יש מה לעשות עם סימני מתיחה, עור רופף או שרירי בטן רפויים.

במהלך הריון ולידה חלים בגוף שינויים רבים, החזה מתמלא ומתרוקן ופעמים רבות צונח לאחר תקופת ההנקה, העור שנמתח במהלך ההיריון בשילוב עם עלייה משמעותית במשקל מותיר עודפי עור רבים לאחר הלידה, בעיקר באזור הבטן שהופכת לרפויה ומדלדלת.

לאחר תקופת ההחלמה מהלידה ניתן לבצע טיפולים אסתטיים מגוונים לעיצוב וחיטוב הגוף, החל בניתוחי חזה : הגדלת חזה או הרמת חזה. כמו כן ניתוחים להסרת עודפי עור כמו ניתוח מתיחת בטן או מתיחת זרועות.

כמו כן ניתן לבצע במרפאתנו מגוון טיפולי וניתוחי פנים למראה צעיר ורענן החל מפילינג, מיזותרפיה, בוטוקס ומילוי קמטים והסרת כתמים או פיגמנטציה שמופיעה לעיתים בעקבות ההיריון.

מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ

פתרונות אסתטיים לשינויים בגוף הנשי לאחר הריון ולידה

בסרטון תוכלו לשמוע מד"ר רם סילפן על השינויים שמתרחשים בגוף הנשי לאחר הריון, לידה והנקה, ומהם הפתרונות הניתוחיים שמציעה הרפואה האסתטית כיום.

בסרטון יסביר ד"ר סילפן למי יתאימו הניתוחים, מהו העיתוי המומלץ, כיצד לבחור מנתח ומהו הליך ההתאוששות. מוזמנים לצפות בסרטון.

טיפולי אסתטיקה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחים נוספים ומשלימים לגוף ולפנים, ביניהם בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג, ניתוח להסרת שומן מהלחי  טיפולים להעלמת סימני מתיחה, המסת שומן בקור, ניתוח FFS, ושחזור לאחר תאונות וכוויות. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי ד"ר סילפן מדבר על טרנד הניתוחים הפלסטיים שהגיע גם לחברה הדתית והחרדית קראו עוד ניתוח פלסטי במגזר החרדי מרכז תל אביב

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים ד ר רם סילפן מדבר בתכנית החיים על פי אודטה על ההיבט הפסיכולוגי של ניתוחים פלסטיים קראו עוד פסיכולוגיה וניתוחים פלסטיים

שאלות נפוצות

קיימים מספר טיפולים:

  1. העלמת סימני מתיחה
  2.  מתיחת בטן
  3. שאיבת שומן
  4. הרמת חזה

זאת שאלה מאוד אישית ותלויה במצב הדימוי העצמי של האישה לאחר ההריון ועד כמה היא הצליחה לשמור על הגוף לאורך ההריון ולאחריו. 

תלוי איזה מהטיפולים נעשו, לרוב מומלץ לקחת בחשבון בין שבועיים לחודשיים. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן