חומרי מילוי עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

חומרי מילוי והזרקות

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

תהליך ההזדקנות מאופיין בנזק עורי, אפקט צניחה ופעילות שרירית יתרה כפיצוי. לשם ריכוך פעילות זאת אנו משתמשים חומרי מילוי. חומרי מילוי הינו רעלן אשר מסוגל לשתק פעולת שרירים.

בניגוד לחומרי המילוי המאפשרים פתרון לקמטים עמוקים הנקראים קמטים סטטיים (אלו המופיעים גם בזמן מנוחה), חומרי מילוי הינו רעלן הפועל על הקמטים הדינמיים (אותם קמטים המפעילים את שרירי הבעת הפנים).

האזורים הניתנים לטיפול מתוארים מטה ומסומנים בצילום בהתאמה:

קמטי המצח האופקיים (שריר הפרונטליס- Frontalis)
הקמטים המופיעים בין הגבות (גלבלה) – (השרירים העיקריים המטופלים כאן הינם שריר ה- corrugator וה- procerus)
קמטים המופיעים בצידי העין (שריר ה- Orbicularis Oculi)
צוואר (שריר הפלטיזמה Platysma)
קמטוטי שפה עליונה (שריר ה- Orbicularis Oris)
זוית הפה (שריר ה- Depressor Anguli Oris)

ד"ר רם סילפן- שיטות חדשות לעיצוב ופיסול הפנים

תחום ניתוחי הפנים עבר שינויים רבים, אם בעבר הדגש התמקד במתיחת הפנים ובמראה עשוי ומתוח באופן לא טבעי, כיום הפרמטרים השתנו.

שיטות מתקדמות בתחום ניתוחי הפנים מתמקדות כיום בשחזור ושימור מראה הפנים הטבעי ולכן ההתמקדות הינה בהרמת אזורים שצנחו עם הגיל ולא במתיחת של כל הפנים.

בראיון עם עדי הימבלבלוי מסביר ד"ר רם סילפן את השינויים והחידושים בתחום, מהן השיטות הנפוצות כיום, ומהם השיקולים הרלוונטיים, כיצד מבוצעת ההתאמה ולמי מתאים הניתוח לעיצוב ופיסול הפנים.

טיפולי אסתטיקה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים, ביניהם טיפול בצלקות, העלמת סימני מתיחה, טיפולים לאחר הריון ולידה, שחזור לאחר תאונות וכוויות, חומרי מילוי וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג, ניתוח להסרת שומן מהלחי  טיפולים להעלמת סימני מתיחה, המסת שומן בקור, ניתוח FFS, ושחזור לאחר תאונות וכוויות. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי ד"ר סילפן מדבר על טרנד הניתוחים הפלסטיים שהגיע גם לחברה הדתית והחרדית קראו עוד ניתוח פלסטי במגזר החרדי מרכז תל אביב

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים ד ר רם סילפן מדבר בתכנית החיים על פי אודטה על ההיבט הפסיכולוגי של ניתוחים פלסטיים קראו עוד פסיכולוגיה וניתוחים פלסטיים

שאלות נפוצות

החלוקה היא לפי חומרי מילוי זמנים (חומצה הילרונית) , חומרי מילוי קבועים וחומרי מילוי מחצית קבועים. ישנו פירוט למעלה בגוף הטקסט. 

חומרי המילוי בטוחים לשימוש, אך עם זאת ישנם סיכונים שיש לקחת בחשבון מראש. הכל מוסבר בפגישה עם הרופא המייעץ.

זמן ההחלמה הוא מיידי, כל החומרים נספגים לאחר תקופה מסוימת לכן אין תקופת החלמה. 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן