העלמת סימני מתיחה עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

העלמת סימני מתיחה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הינם צורה של צלקת המופיעה ע"פ העור. סימנים אלה נוצרים כתוצאה ממתיחת העור הגורמת לקרעים עמוקים בעור המגיעים לשכבת הדרמיס (שכבת הביניים בעור המסייעת בייצוב ושימור צורת העור). קרעים אלה נוצרים כאשר המתיחה הינה בדרך כלל מהירה. דוגמאות לכך הינם:
1. שינויים משקליים פתאומיים
2. בגיל ההתבגרות (גדילה מהירה)
3. בזמן היריון.
4. בפעילות של הרמת משקולות מסיבית (Bodybuiolders)
5. בעת שימוש בטיפול הורמונלי
6. מצבים רפואיים (לדג. סינדרום ע"ש Marfan, סינדרום ע"ש Ehlers-Danlos )
יש הקושרים בין עלייה בהורמון הקורטיזון בדם לחשיפת יתר לקרעים אלו. ליתר דיוק, מחקרים מצביעים על השפעת ההורמון על הדרמיס בדרך של מניעה מתאים הנקראים פיברובלסטים ליצור סיבי קולגן ואלסטין (אשר הינם הכרחיים לשיקום העור לאחר מתיחתו).

אין עדות לכך שקרמים למינהם, בעת הריון מונעים סימני מתיחה. לא ידוע על טיפול שהינו טיפול יעיל באופן מלא. בעבר (בתקופת הרומית, יוונית) היה שימוש בשמן לבונה (Frankincense) שדווח כמשפר סימני מתיחה.
השיטות המוצעות לטיפול בסימני המתיחה (כמו טיפולי לייזר, חומצה גליקולית וכו) עד כה הניבו תוצאות מוגבלות בלבד. לאחרונה עולה כי השיטה היעילה ביותר הינה הטיפול בדרמהרולר. השיטה מבוססת על עידוד יצירת והתחדשות הפיברובלסטים.

אם ברצונך לעבור את הטיפול נא פנה למרפאתנו

ניתוחים לסילוקי עודפי עור- ד"ר סילפן מתארח בתכנית "בוקר בריאות"

עודפי עור עשויים להפריע הן ברמה האסתטית והן ברמת ההתנהלות היומיומית. במצבים של עודפי עור קטנים ניתן להשיג מראה מתוח גם על ידי פעילות ספורטיבית, אבל במצבים של ירידה דרסטית במשקל, לדוגמא לאחר לידה או ניתוחים בריאטריים, נוצרים עודפי עור באזורים רבים בגוף: בזרועות, בירכיים, חזה, ישבן, בפנים ובבטן. 

במרפאתנו מתבצעים ניתוחים לסילוק עודפי עור כגון: ניתוח להרמת זרועות, ניתוחי חזה, מתיחת בטן, ניתוח לעיצוב ישבן וניתוחי פנים. באמצעות הניתוחים  ניתן להגיע למראה מתוח לצד שיפור איכות החיים.

טיפולי אסתטיקה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים, ביניהם טיפול בצלקות, העלמת סימני מתיחה, טיפולים לאחר הריון ולידה, שחזור לאחר תאונות וכוויות, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג, ניתוח להסרת שומן מהלחי  טיפולים להעלמת סימני מתיחה, המסת שומן בקור, ניתוח FFS, ושחזור לאחר תאונות וכוויות. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי ד"ר סילפן מדבר על טרנד הניתוחים הפלסטיים שהגיע גם לחברה הדתית והחרדית קראו עוד ניתוח פלסטי במגזר החרדי מרכז תל אביב

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים ד ר רם סילפן מדבר בתכנית החיים על פי אודטה על ההיבט הפסיכולוגי של ניתוחים פלסטיים קראו עוד פסיכולוגיה וניתוחים פלסטיים

שאלות נפוצות

התרחבות מהירה של העור, לרוב בשליש האחרון של ההריון באיזור הבטן. 

לעיתים סימני מתיחה מופיעים גם לאחר עליה וירידה פתאומית במשקל. 

בהחלט כן, יש להקפיד לאחר הטיפול על תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית. 

יש לקחת בחשבון תקופה של שבועיים לפחות עד לחזרה לשגרה מלאה. 

קיימות כיום מספר שיטות להעלמת סימני המתיחה וביניהם תמצאו:

  1. קרמים ומשחות – זה בעיקר נועד לשם מניעת סימנימתיחה יחד עם הקפדה על עלייה מתונה במשקל בזמן ההריון ובגבולות הכמות הממוצעת כ – 15 ק"ג. 
  2.  לייזרים
  3. טכניקת קילוף או שיוף
  4. רטין A משחות למיניהם שפועלות על בסיס זה.
  5. טיפול בגלי רדיו, עשרות מחטים זעיריום המחממים את שכבת הדרמיס ומעודדות ייצור קולגן הביא התחדשות לעור. 
  6. זריקות של חומרים מעודדי קולגן ואלסטיות
  7. מתיחת בטן

 

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן