בוטוקס עושים במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

  • check מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • check התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • check אלפי לקוחות מרוצים

בוטוקס

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

תהליך ההזדקנות מאופיין בנזק עורי, אפקט צניחה ופעילות שרירית יתרה כפיצוי. לשם ריכוך פעילות זאת אנו משתמשים בבוטוקס. בוטוקס הינו רעלן אשר מסוגל לשתק פעולת שרירים.

בניגוד לחומרי המילוי המאפשרים פתרון לקמטים עמוקים הנקראים קמטים סטטיים (אלו המופיעים גם בזמן מנוחה), בוטוקס הינו רעלן הפועל על הקמטים הדינמיים (אותם קמטים המפעילים את שרירי הבעת הפנים).

האזורים הניתנים לטיפול מתוארים מטה ומסומנים בצילום בהתאמה:

 

קמטי המצח האופקיים (שריר הפרונטליס- Frontalis)
הקמטים המופיעים בין הגבות (גלבלה) – (השרירים העיקריים המטופלים כאן הינם שריר ה- corrugator וה- procerus)
קמטים המופיעים בצידי העין (שריר ה- Orbicularis Oculi)
צוואר (שריר הפלטיזמה Platysma)
קמטוטי שפה עליונה (שריר ה- Orbicularis Oris)
זוית הפה (שריר ה- Depressor Anguli Oris)

צפו בד"ר רם סילפן מסביר על הגדלות חזה

מי לא מתאים לטיפול?


התוויית נגד יחסית לטיפול מהווים מטופלים החולים במחלת ניוון שריר. יש להמנע מתרופות מסוימות בעת הטיפול. מבינהם ניתן למנות:
אנטיביוטיקה ממשפחת האמינוגליקוסידים (גנטמיצין)
תרופות חוסמות סידן (דוגמת osmoadalat, norvasc, vasodip)
פניצלאמין (Penicillamine)
כינין ( Quinine)


מהם הסיבוכים?


סיבוכים אינם נפוצים בידיים מיומנות. באם נעשית ההזרקה ע"י מזריק שאיננו מיומן עלולה להווצר חולשה / שיתוק שרירי באזורים לא רצויים.
כמה זמן נמשך אפקט ההזרקה?
בד"כ אפקט ההזרקה של הבוטוקס יחזיק עד 6 חודשים.

כל מה שרציתם לדעת על טיפולי אסתטיקה

מוזמנים להכיר את מגוון הטיפולים והניתוחים הנוספים שמבוצעים במרפאתנו. בתחום ניתוחי וטיפולי הפנים אנו מבצעים טיפולי פילינג, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, הסרת שומן מהלחי ומיקרונידלינג הטיפול יותאם לצרכייך ויעניק מראה רענן וצעיר לעור פנייך.

מרפאתנו מיומנת בטיפולים לאחר הריון ולידה, בשחזור לאחר תאונות וכוויות, טיפול בצלקות וניתוחי FFS.

טיפולי אסתטיקה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים, ביניהם טיפול בצלקות, העלמת סימני מתיחה, טיפולים לאחר הריון ולידה, שחזור לאחר תאונות וכוויות, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג, ניתוח להסרת שומן מהלחי  טיפולים להעלמת סימני מתיחה, המסת שומן בקור, ניתוח FFS, ושחזור לאחר תאונות וכוויות. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כתבות אחרונות

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי

ניתוחים פלסטיים במגזר החרדי ד"ר סילפן מדבר על טרנד הניתוחים הפלסטיים שהגיע גם לחברה הדתית והחרדית קראו עוד ניתוח פלסטי במגזר החרדי מרכז תל אביב

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים

הפסיכולוגיה שמאחורי ניתוחים אסתטיים ד ר רם סילפן מדבר בתכנית החיים על פי אודטה על ההיבט הפסיכולוגי של ניתוחים פלסטיים קראו עוד פסיכולוגיה וניתוחים פלסטיים

שאלות נפוצות

הטיפול מתאים לנשים וגברים מעל גיל 30  המעוניינים להעלים את סימני ההזדקנות בפנים. 

הטיפול מבתבע על ידי הזרקת בוטוקס לאיזורים בהם יש סימנים מוברים של הבעות פנים כמו הקמטים ליד העיניים או בין הגבות, קמטי זעף. החומר מרדים את השרירים ויוצר מראה חלק. 

באופן יחסי אין תופעות לוואי מיוחדות הטיפול בבטוקס הוא בטוח כאשר מדובר במרפאה עם ניסיון ומוניטין. כאשר דואגים להשתמש בטכניקה הנכונה עם החומרים הכי טובים שיש בשוק, הסיכונים פוחתים בהרבה. 

ניתן לראות תוצאה מיידית, בתום הטייפול. את התוצאה המושלמת ניתן לראות לאחר 3 שבועות מתום הטיפול הראשון. ולעיתים ניתן לחזור רק לאחר הפסקה של 9 חודשים בין טיפול לטיפול!

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

מלאו עכשיו פרטים ובואו לפגישת ייעוץ:

1-700-50-10-35

דילוג לתוכן