5 שחקניות שעברו ניתוחים פלסטיים קיצוניים

ניתוח פלסטי הוא הליך נפוץ בעיקר בהוליווד, שבה שחקניות רבות עוברות אותו לעתים קרובות, כדי לתקן פגמים ולשמור על מראה צעיר, ויש שיגידו לעתים קרובות מדי. כמה שחקניות יפות עברו כל כך הרבה ניתוחים פלסטיים, עד שהתרחקו מהמראה הטבעי שלהן ונעשה קשה לזהות אותן.

קרא עוד >>

מתי זה מספיק?

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

 1. רנה זלווגר
  באוקטובר 2014 רנה זלווגר הפתיעה את המעריצים שלה ואת התקשורת כשהופיעה באירוע פומבי במראה פנים צעיר במיוחד ושונה מהמאפייניים הייחודיים שלה. היא המשיכה להפתיע והצהירה בשיחה עם מגזין People שהיא "שמחה שאנשים חושבים שאני נראית שונה! עכשיו אני חיה חיים מאושרים ומספקים יותר, וכנראה זה מה שאני גם מקרינה". למרות ההכחשה הזאת, הייתה הסכמה בתקשורת ובין מומחים לפלסטיקה שהמראה השונה נגרם מניתוחים פלסטיים, בהם ככל הנראה הרמת גבות וניתוח עפעפיים.
 2. ניקי קוקס
  שחקנית העבר הזכורה בעיקר בשל יופיה ובשל תכנית הסיטקום הנושאת את שמה (ניקי) כנראה קצת הפריזה במספר הניתוחים שעברה, אחרת לא ניתן להסביר את השינוי הקיצוני במראה שלה. השחקנית עברה הגדלת שפתיים, השתלת עצמות לחיים, הגדלת חזה וכנראה שעוד כמה ניתוחים שאנחנו לא יודעים עליהם.
 3. ליל קים
  זמרת הראפ ליל קים השתנתה בקיצוניות לאורך השנים, ומעריכים שבגלל הניתוחים הפלסטיים הרבים שעברה. להסיק על פי התמונות שהיא עברה הגדלת שפתיים, הגדלת חזה ועוד כמה ניתוחים לא ידועים.
 4. דאריל האנה
  השחקנית הופיעה לראשונה בשנת 1978, התפרסמה בזכות סרטים שוברי קופות כמו ספלאש וול סטריט, ונחשבה לאחת השחקניות היפות של הוליווד. בשנת 2010 נודע שהיא עברה מספר ניתוחים כמו ניתוח אף וניתוח בשפתיים, ועם השנים היא כנראה המשיכה לעבור ניתוחים נוספים, ואלו שינו את פניה לחלוטין.
 5. מלאני גריפית'
  מלאני גריפית' היא אחת הדוגמאות המפורסמות לשחקנית שעברה יותר מדי ניתוחים פלסטיים עד שהרסה את היופי הטבעי שלה. אמנם היא לא הודתה שעברה ניתוחים פלסטיים בפניה, אך התמונות שלה אומרות הכל.

ד"ר סילפן בתכנית הבוקר של ערוץ 10 – 25/8/2015

ד"ר סילפן מתארח בתכנית הבוקר של אורלי וגיא ומסביר על ניתוחי פנים וידגים ניתוחי מקרים של שחקניות ודוגמניות ידועות. הרצון להראות רענן וצעיר הינו רצון טבעי, אך חשוב לא להפריז ולהקפיד על מראה טבעי.

בחירת המנתח הינה חשובה מאד, יש לבדוק שהמנתח שייך לאיגוד לכירוגיה פלסטית.  תפקידו של המנתח הפלסטי הוא למתן דרישות מופרזות, לבצע תיאום ציפיות ולעשות התאמה מלאה לנתוני המטופל.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top