הברבי האנושיתסיפורים אמיתיים

כמעט כל אישה השתעשעה בילדותה עם בובות ברבי שגרות בבית בובות מפואר עם בן הזוג קן ונוהגות במכונית ספורט ורודה.

קרא עוד >>

הברבי האנושית

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

כמעט כל אישה השתעשעה בילדותה עם בובות ברבי שגרות בבית בובות מפואר עם בן הזוג קן ונוהגות במכונית ספורט ורודה. בזמן האחרון עלו לכותרות כמה נשים שהחליטו לא להשאיר את בובת הברבי מאחור עם התבגרותן, ועברו סדרה של ניתוחים פלסטיים כדי להיראות בדיוק כמוה.
ולריה לוקיאנובה, דוגמנית רוסית בשנות העשרים לחייה, ידועה יותר מכל בזכות דמיון לבובה המפורסמת. על פי דיווחים, הברבי האנושית עברה לא מעט ניתוחים פלסטיים, בהם ניתוח הגדלת חזה וניתוח אף.

 

מקור: YouTube, ויקימדיה

יש כאלה שחושבים שהמראה שלה שנוי במחלוקת ונראה "פלסטיקי" מדי, נראה שלוקיאנובה התחילה טרנד עולמי. בשנה האחרונה נראה ששתי בנות מאוקראינה מאיימות לתפוס את מקומה של לוקיאנובה כברבי האנושית המפורסמת בעולם, והחלו גם הן בשיווק ברשתות החברתיות השונות. אלינה קוולבסקיה, בת 21 ולוליטה ריצ'י, רק בת 16, טוענות כי לא עברו ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו בובות ברבי אנושיות, אך תמונות של לפני ואחרי יוכיחו אחרת.

נציגה ישראלית שהצטרפה לטרנד וחולמת על תואר של ברבי אנושית היא בוגרת "היפה והחנון" לין לב. לב עברה ניתוח הגדלת חזה, ניתוח אף, והיא עתידה לעבור עיבוי שפתיים, כדי להפוך לבובת ברבי מן המניין.

אולם זה לא נגמר בברבי. ג'סטין ג'דליקה, אמריקאי בן 34, עבר מעל 100 ניתוחים פלסטיים המוערכים בכ-350 אלף שקלים (מתוכם 98 אלף רק על ניתוחי אף) על מנת להיראות בדיוק כמו קן, בן זוגה של ברבי, שנחשב לגבר האידיאלי. ג'דליקה נתקל לראשונה בבובת קן כאשר היה בן 14, ולדבריו הוא ממש לא סיים עם הניתוחים כי "עדיין יש מה לעשות".

המקרים האלה עשויים להיראות קיצוניים, עקב השינוי הניכר במראה פניהם וגופם של הבובות האנושיות. ניתוח פלסטי טוב הוא כזה שמעניק תוצאה טבעית והרמונית תוך שמירה מקסימלית על תווי פניו ואישיותו של המטופל, כך שהוא כמעט ואינו נראה לעין.

הברבי האנושית סיפורים אמיתיים

תופעת בובות הברבי האנושיות תופסת תאוצה נשים וגברים עוברים עשרות ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו הבובה המפורסמת לקריאה כנסו

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top