אף סולד מה זה אומר?

באנגלית המילה Snub פירושה "עלבון" או "זלזול", וגם בעברית משמעות המילה סולד היא הירתעות וגועל. לפיכך, יש המייחסים לבעלי אף סולד תכונות כמו התנשאות. עם זאת, בעלי אף סולד נחשבים מהירי מחשבה וגם זריזים מבחינה גופנית.

קרא עוד >>

אף סולד

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

אף סולד (באנגלית Snub Nose) מוגדר כאף קצר ועגול שקצהו מורם מעט כלפי מעלה.

אמנם צורת האף נקבעת לפי הגנטיקה (והיא יכולה להיות מושפעת גם מפציעות שעברנו, אם עברנו), אבל יש כאלה הקושרים בין צורת האף לבין האישיות של האדם, וגם אנשים בעלי אף סולד זכו לניתוח אופי המותאם לצורת האף.

קרדיט: Ricky Wilson Licensed under Creative Commons Attribution 2.0 via Wikimedia Commons

באנגלית המילה Snub פירושה "עלבון" או "זלזול", וגם בעברית משמעות המילה סולד היא הירתעות וגועל. לפיכך, יש המייחסים לבעלי אף סולד תכונות כמו התנשאות. עם זאת, בעלי אף סולד נחשבים מהירי מחשבה וגם זריזים מבחינה גופנית. לכן, מייחסים לבעלי אף סולד מהירות תגובה ולעתים חיפזון ואגרסיביות. יש גם הרואים בבעלי אף סולד טיפוסים ילדותיים ובעלי אגו רגיש.

קרדיט: Flickr, CC

יש לא מעט סלבריטאים שיכולים להתגאות באף סולד בהם השחקנית האגדית אליזבת' טיילור, הכדורגלן האנגלי וויין רוני, הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון והשחקנית הבריטית קארי מוליגן. כמובן שהם אינם מחזיקים בהכרח בתכונות האופי המיוחסות לבעלי אף סולד.

האם כולם רוצים אף סולד?

אף סולד נחשב למראה אף אידיאלי, ורבים מהמטופלים שעוברים ניתוחי אף משיקולים אסתטיים, עושים זאת כדי להשיג אף סולד ולהתקרב למודל היופי המוצג בטלוויזיה, במגזיני האופנה ובסרטי הקולנוע. בישראל מבנה אף סולד נחשב נדיר יחסית, ולכן הוא נחשק יותר בקרב מועמדים לניתוחי אף.

 אף סולד בעזרת ניתוח פלסטי

כיום אפשר לשנות את צורת האף ולהשיג מראה אף סולד בעזרת החידושים הטכנולוגיים בתחום הכירורגיה הפלסטית. עם זאת, אף סולד אינו מתאים בהכרח לכל אחד. אף סולד מדי עשוי ליצור מראה ילדותי של בובת ברבי, והוא אינו מתאים לכל מבני הפנים, לא של נשים ולא של  גברים. בניתוח אף המנתח הפלסטי מתאים את צורת האף למבנה הפנים של המנותח כדי שייווצר מראה טבעי מבלי לשנות מהותית את הפנים של המנותח.

ניתוח אף – ד"ר רם סילפן

לניתוח אף קיים אספקט רפואי ואספקט אסתטי. בסרטו יסביר ד"ר סילפן על ההבדל ביניהם, מי קהל היעד לניתוח, שיטות הטיפול, משך הניתוח ותהליך ההחלמה.

ניתוח אף הוא ניתוח שכיח מאד, יחד עם זאת יש חשיבות גדולה לרצונות המטופל ולהתאמה שאנו מבצעים למבנה הפנים, זוויות ופרופורציות רצויות, צבע העור ורצונות המוטפל. תכנית העבודה תבנה בעזרת תכנת הדמיה שתאפשר לראות את התוצאה הצפויה. מוזמנים להכנס ולשמוע את ד"ר סילפן מסביר.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top